YARDIM MERKEZİ

Motosikletinizi satmak için doğru adrestesiniz, tek yapmanız gereken üye olup ücretsiz ilanınızı oluşturmak. Bireysel üyeler yılda üç defa ücretsiz ilan oluştururken kurumsal üyelere birçok avantaj sunduğumuz abonelik paketlerinden seçim yapabilirler. Abonelik paketlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Web sitemize üye olurken size iki ‘ROL’ seçeneği sunulur, bunlar; SAHİBİNDEN ve MAĞAZA.. Eğer bir mağazaysanız mağaza rolünü seçip üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz…

Aldığınız abonelik paketine göre ilanlarınızı oluşturabilir ya da size özel oluşturulan mağaza sayfanızı ziyaret edip yayınlanan ilanlarınızda düzenlemeler yapabilirsiniz…

Eğer bir mağaza ya da bayi değilseniz mağaza açma başvurunuzun onaylanmayacağını hatırlatalım!

Yaşayacağınız en ufak sıkıntıda info@hepmotosiklet.com e-posta adresine mail atabilir ya da 0541 507 84 48 nolu telefondan yardım isteyebilirsiniz.

Yayınladığınız ilanlarınızda değişiklik yapmak için sağ üst köşedeki kullanıcı görseli üzerine gelin, açılan pencereden ise “İlanlarım” sekmesine gidin.

Düzenleme yapmak istediğiniz ilanın görseli üzerinde dört adet buton göreceksiniz. Bu çıkan butonlardan ‘kalem’ simgesine tıklayıp ilan düzenleme sayfasına yönlendirileceksiniz, buradan ilanınızı düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz ‘Yayından Kaldır” butonuna tıklayıp ilanınızı geçici olarak yayından kaldırabilir ya da ‘Sil’ butonuna tıklayıp ilanınızı tamamen silebilirsiniz.

İlanınızı Ana Sayfa’da ‘Öne Çıkan İlanlar’ listesinde yer almasını istiyorsanız ya da aramalarda en üstte görünmesini istiyorsanız yapmanız gereken sağ üst köşeden kullanıcı görseline gelip ‘Yönetim Paneli’nden ‘İlanlarım’ sekmesine gitmek.

İlanlarınız içinde hangi ilanınızı öne çıkarmak istiyorsanız fare imlecini o ilanın görseli üzerine getirin,  görselin üzerinde dört adet simge göreceksiniz, ‘ÖNE ÇIKAN’ butonuna tıklayarak ilanınızı öne çıkarmak için yönergeleri takip edebilirsiniz.

Eğer “Öne Çıkan İlan” limitiniz dolduysa  bir öne çıkan plan almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Beğendiğiniz motosikletlerin özelliklerini karşılaştırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey karşılaştırmak istediğiniz motosiklet görselinin sağ alt köşesindeki karşılaştırma ikonuna tıklamanız.

Karışılaştırmak istediğiniz motosikletleri seçtikten sonra sağ üstte profil fotonuzun yanındaki karşılaştırma ikonunu tıklayarak karşılaştırma sayfasına giderek motosikletlerin özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Karşılaştırma listesinden herhangi bir motosikleti çıkarmak istiyorsanız o motosikletin görselinin üzerine geldiğinizde ‘Listeden Çıkar’ diye bir seçenek gözükecektir.

Yayınlanmış bir ilanı devre dışı bırakmak için sağ üst köşeden profil sayfanıza, oradan da ‘İlanlarım’ sekmesine gidin.

Yayından kaldırmak istediğiniz ilanınızın görselinin üzerine geldiğinizde çıkan ikonlar arasından ‘YAYINDAN KALDIR’ butonuna tıkladığınızda ilanınız yayından kalkacaktır. Tekrar yayına almak istiyorsanız aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

Profil sayfanıza, oradan da ilanlarım sekmesine tıklayarak ilanlarım sayfasına gidin. Her ilanın üzerinde dört farklı buton vardır, bu butonlardan ‘SİL’ butonuna tıklayarak ilanınızı tamamen silebilirsiniz.

HALA SORUNUZA CEVAP BULAMADINIZ MI?

    Ad*

    Soyad*

    E-posta*

    Telefon

    Mesaj